niedziela, 10 czerwiec 2012 14:57

Dobry psycholog w Poznaniu


Jesteś z Poznania? Poszukujesz oferty psychologa, skierowanej specjalnie dla Ciebie? Doświadczasz trudnych emocji, masz wątpliwości, z którymi ciężko Ci sobie poradzić? A może chcesz wykorzystać swoje możliwości i sięgnąć po rozwój? Badania pokazują, iż pomoc psychologa może zwiększyć efektywność podejmowanych przez nas działań nawet o 180%.


Dla Pacjentów szczególnie ważne jest, by udać się do doświadczonego specjalisty, pewnego fachu, który trzyma w rękach. Jeśli wpisujesz w internetową wyszukiwarkę takie hasła, jak „psycholog Poznań” lub też „Gabinet psychologiczny w Poznaniu”, prawdopodobnie liczysz na to, że wyszukiwarka odnajdzie dla Ciebie najskuteczniejsze, bądź najbardziej popularne miejsca, w które możesz się udać aby poszukać pomocy. Oczekujesz miejsca, które zapewni Ci kompleksową i rzetelną pomoc. I masz rację.

Gabinety psychologiczne

Co się dzieje w gabinecie? Nie musisz mierzyć się z tym na własną rękę. Masz możliwość skorzystania z pomocy renomowanego specjalisty. W Poznaniu gabinety psychologiczne oferują usługi od diagnozy, poprzez testy, wsparcie psychologiczne dla dzieci i dorosłych, psychoterapię lub interwencję kryzysową. Pomoc psychologa może pomóc poradzić sobie z napięciem, związanym z trudnościami życiowymi, zbudować dobre relacje, zmienić schematy zachowania czy myślenia, raz na zawsze skończyć z nieracjonalnymi lękami.

Dobry gabinet psychologiczny w Poznaniu będzie miał w swojej ofercie psychoterapię indywidualną, par i rodzin, możliwość uczestnictwa w grupie terapeutycznej, coaching, warsztaty psychoedukacyjne i mediacje.

Nowością jest możliwość skorzystania z wizyt domowych na terenie Poznania – tego jednak podejmują się na razie tylko najlepsi specjaliści, warto sprawdzić, czy taka usługa mieści się w ofercie. Konsultacje psychologiczne u dobrego specjalisty pozwalają na osiągnięcie najwyższego poziomu pomocy, zachowanie wysokich standardów etycznych oraz dużą efektywność.

Cennik wizyt u psychologa

Zastanawiając się jak dużo warta jest pomoc psychologa, nie sposób ominąć wzrokiem cennika. Kwoty usług psychologicznych są bardzo zróżnicowane. Istnieją gabinety psychologiczne w Poznaniu, gdzie za godzinną sesję portfel zubożeje o 200 zł, da się również znaleźć miejsce, gdzie konsultacja psychologiczna kosztować będzie 50 zł (często w przypadku promocji, kiedy fachu uczą się absolwenci studiów magisterskich).

Warto jednak nie iść tropem najniższej ceny – w przypadku usług pomocy psychologicznej zmysł nadmiernej oszczędności może być złym doradcą. Dobry specjalista się ceni. Gabinet psychologiczny z prawdziwego zdarzenia nie będzie zaniżał stawek rynkowych – zaproponuje dobrą jakość przy adekwatnej stawce . Dla przykładu – dobry psycholog w Poznaniu - Renata Graduszyńska oferuje konsultacje psychologiczne w bardzo przystępnych cenach, równocześnie utrzymując je na wysokim poziomie.